ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
e-mail
ПОШУК НА САЙТІ

 

 

15.12.2010 

 

ОЛІС - ЯКІСТЬ, ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ!

 

15 грудня 2010 року Експертна Рада нагороджувальної відзнаки "ЗНАК ЯКОСТІ" відзначила ТОВ «ФІРМА «ОЛІС ЛТД» (м. Запоріжжя) за належну якість продукції:

 

- ЗНАКОМ ЯКОСТІ-2011 для відзначення продукції торговельної марки «ОЛІС».

 

 

ЗНАК ЯКОСТІ  - це офіційно запатентована нагороджувальна відзнака «ЗНАК ЯКОСТІ®» (патент №18206 зареєстрований у Державному реєстрі патентів України).

До ЗНАКУ ЯКОСТІ обов'язково додається захищений від підробок офіційний Сертифікат, який надає законне право відзначати ЗНАКОМ ЯКОСТІ продукцію (товари і послуги) належної якості.

 

 

- ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ «ЛІДЕР ЯКОСТІ» як переможця Всеукраїнського огляду успішних підприємств і організацій України «ЛІДЕР ЯКОСТІ».

 

 

 

 

 

В рамках  проводиться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОГЛЯД УСПІШНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ «ЛІДЕР ЯКОСТІ» (надалі - ОГЛЯД «ЛІДЕР ЯКОСТІ»).


Основна мета ОГЛЯДУ «ЛІДЕР ЯКОСТІ» - відзначення успішних підприємств і організацій України, які забезпечують належну якість продукції (товарів, послуг).


Для вручення переможцям ОГЛЯДУ «ЛІДЕР ЯКОСТІ» передбачені - ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ про присвоєння Почесного звання «ЛІДЕР ЯКОСТІ» і Золота медаль «ЛІДЕР ЯКОСТ
І».

 

 

 

 

Прес-служба Нагороджувальної відзнаки

"ЗНАК ЯКОСТІ" 

 

 


 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ЗНАК ЯКОСТІ МОЖНА ТУТ ... >>

 

МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ ЩОДНЯ БАЧАТЬ ЗНАК ЯКОСТІ ... >>