ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
e-mail
ПОШУК НА САЙТІ


ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

ПРО НАГОРОДЖУВАЛЬНУ ВІДЗНАКУ  

«ЗНАК ЯКОСТІ» 

 

Нагороджувальна відзнака «Знак Якості» спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей.

 

 

Головна мета Нагороджувальної відзнаки ЗНАК ЯКОСТІ - сприяння підвищенню якості життя громадян України.

 

Для досягнення цієї мети Нагороджувальна відзнака ЗНАК ЯКОСТІ вирішує два основних завдання:

 

1. допомагає громадянам України зробити правильний вибір, привертаючи увагу до товарів і послуг належної якості.

 

2. допомагає вигідно виділитися серед конкурентів тим підприємцям, які пропонують споживачам якісні товари і послуги.

 

Об’єктивність рішень Експертної ради про відзначення товарів і послуг ЗНАКОМ ЯКОСТІ ґрунтується на об’єктивному аналізі документів, які підтверджують якість, в той час, коли багато інших відзнак якості в Україні ґрунтуються на суб’єктивних оцінках, які дають споживачі під час опитування.

 

Експертна рада Нагорожувальної відзнаки ЗНАК ЯКОСТІ не здійснює перевіряння якості продукції, оскільки заявники повинні самостійно надати Експертній раді ЗНАКУ ЯКОСТІ засвідчені в установленому порядку документи, які підтверджують належну якість продукції, заявленої для відзначення ЗНАКОМ ЯКОСТІ.

 

ЗНАК ЯКОСТІ допомагає людям зробити правильний вибір, привертає їхню увагу до продукції (товарів і послуг) належної якості.

 

ЗНАКОМ ЯКОСТІ можуть бути відзначені також трудові, наукові, педагогічні, творчі колективи, територіальні громади та органи місцевого самоврядування, центральні та місцеві органи виконавчої влади, соціально значимі, суспільно корисні, благодійні акції, проекти, програми.

 

Нагороджувальна відзнака «ЗНАК ЯКОСТІ» - це офіційно запатентована нагороджувальна відзнака (патент №18206 зареєстрований у Державному реєстрі патентів України).

 

До ЗНАКУ ЯКОСТІ обов'язково додається захищений від підробок офіційний Сертифікат, який надає законне право позначати   ЗНАКОМ ЯКОСТІ вказану у Сертифікаті продукцію.


ЗНАК ЯКОСТІ має власний Етичний кодекс, згідно з яким не приймаються до розгляду заявки на тютюнові вироби та види діяльності, які допускають жорстоке поводження з тваринами.

 

 

 

ЦЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖНИЙ!®

 

Безпека продукції - відсутність будь-якого ризику для життя, здоров'я, майна споживача і навколишнього природного середовища при звичайних умовах використання, зберігання, транспортування, виготовлення і утилізації продукції  (ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів»).   

 

 

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ЗНАК ЯКОСТІ МОЖНА ТУТ ... >>

 

 

МІЛЬЙОНИ ЛЮДЕЙ ЩОДНЯ БАЧАТЬ ЗНАК ЯКОСТІ...>>