ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
e-mail
ПОШУК НА САЙТІ

 

МЕДАЛІ, ОРДЕНИ, ЗВАННЯ 

НАГОРОДЖУВАЛЬНОЇ ВІДЗНАКИ

«ЗНАК ЯКОСТІ»

 

 

НАГОРОДЖУВАЛЬНА ВІДЗНАКА «ЗНАК ЯКОСТІ®»

 

 

Нагороджувальна відзнака «ЗНАК ЯКОСТІ®» - це офіційно запатентована нагороджувальна відзнака (патент №18206 зареєстрований у Державному реєстрі патентів України). 

 

До ЗНАКУ ЯКОСТІ обов'язково додається захищений від підробок офіційний Сертифікат, який надає законне право відзначати ЗНАКОМ ЯКОСТІ продукцію (товари і послуги) належної якості.

 

ЗНАКОМ ЯКОСТІ можуть бути відзначені товари і послуги належної якості, трудові, наукові, педагогічні, творчі колективи, територіальні громади та органи місцевого самоврядування, центральні та місцеві органи виконавчої влади, соціально значимі, суспільно корисні, благодійні акції, проекти, програми. 

 

НАГОРОДЖУВАЛЬНУ ВІЗНАКУ «ЗНАК ЯКОСТІ» можуть отримати юридичні та фізичні особи.

 


 

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ «ЛІДЕР ЯКОСТІ»

 

 

  

 ЗОЛОТА МЕДАЛЬ «ЯКІСТЬ НОМЕР ОДИН» 
 


 

СПЕЦІАЛЬНА НАКЛЕЙКА  «ЗНАК ЯКОСТІ» ДЛЯ ВІТРИН 

 

 

Спеціальна наклейка «ЗНАК ЯКОСТІ» для вітрин заснована з метою привернути увагу громадян до закладів, в яких висока якість обслуговування. 

Якщо Ви хочете, щоб Ви і Ваші діти жили в країні, де немає хамства і зневажливого ставлення до клієнтів, віддавайте перевагу закладам, на вітринах яких побачите таку спеціальну наклейку.

Таку спеціальну наклейку мають право розміщувати на своїх вітринах тільки ті заклади, які удостоєні Почесного звання «КОЛЕКТИВ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ». 

Почесне звання «КОЛЕКТИВ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ» присвоює Експертна Рада Нагороджувальної відзнаки «ЗНАК ЯКОСТІ».

 


 

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ»

 

 

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ» вручається за значні професійні досягнення, які принесли заслужене визнання в Україні та за кордоном.

 


 

ОРДЕН «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ»

 

 

ОРДЕН «ЗА ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ» вручається за високі професійні досягнення, які принесли заслужене визнання в Україні та за кордоном.

 


 

ОРДЕН ПОШАНИ

 

 

ОРДЕН ПОШАНИ заснований для нагородження за багаторічну сумлінну працю, яка принесла заслужену пошану в Україні та за її межами.

 


 

 ОРДЕН СЛАВИ

 

 

ОРДЕН СЛАВИ заснований з метою нагородження за високі досягнення і благородні вчинки, які примножують славу України.

 


 

 

Інші ордени і медалі, які передбачені для нагородження учасників НАГОРОДЖУВАЛЬНОЇ ВІДЗНАКИ  «ЗНАК ЯКОСТІ», Ви можете побачити тут.

 

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до 

Експертної Ради Нагороджувальної відзнаки «ЗНАК ЯКОСТІ»:

Е-mail: office@z-y.org.ua

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ЗНАК ЯКОСТІ МОЖНА ТУТ ...>>

 

БОНУСИ ВІД  ЗНАКА ЯКОСТІ ...>>